Księga Gości-przeglądanie     Collegians and school-teachers in Lezajsk     Fotogaleria    90-lecie LO w Leżajsku   Zabawne teksty nauczycieli, humor, anegdoty     Memorabilia o szkole, absolwentach, nauczycielach LO    Księga Pamiątkowa Leżajskiego Gimnazjum z 1926 roku

 Leżajsk-moje miasto   Nasza-klasa               Powrót 

Państwowe Gimnazjum i Liceum.  Roczniki 1944-1948

Nazwisko i imię uczniów 1943/44 Nazwisko i imię uczniów 1944/45 Nazwisko i imię uczniów 1945/46 Nazwisko i imię uczniów 1946/47 Nazwisko i imię uczniów 1947/48
1. Bossowski Roman
2. Cebulak Stanisław
3. Karaś Henryk
4. Kisielewicz Marian
5. Klawisz Roman
6. Koziara Mieczysław
7. Stąpor Stanisław
8. Wawrykowicz Tadeusz
9. Żołądek Tadeusz
 
1. Antonowicz Zofia
2. Babiarz Franciszek
3. Baj Władysław
4. Bakes Janusz
5. Barmański Zbigniew
6. Betka Jakub
7. Bernatowicz Bogumiła
8. Bisówna Helena
9. Burek Krystyna
10. Bzdek Stanisław
11. Cisek Krystyna
12. Danowska Krystyna
13. Dec Stanisław
14. Dublażanka Maria
15. Dublażanka Helena
16. Drożdżal Józef
17. Głowacki Marian
18. Głowacki Wojciech
19. Gdula Kazimierz
20. Gdula Stanisław
21. Górak Kazimierz
22. Gumieniak Julian
23. Grodecki Kazimierz
24. Gröger Irena
25. Izbyrakówna Anna
26. Januszewski Kazimierz
27. Juśko Jan
28. Kałucka Helena
29. Kaniówna Aniela
30. Kasperska Janina
31. Kądzioła Władysław
32. Klepacz Mikołaj
33. Kordal Janina
34. Kruk Franciszek
35. Kruszyński Andrzej
36. Kubin Zbigniew
37. Kuczek Julian
38. Kumik Tadeusz
39. Klocek Antoni
40. Kwiatkowska Jolanta
41. Litakówna Zofia
42. Lorenc Stefan
43. Łysikowski Mieczysław
44. Markiewicz Władysława
45. Martynowska Danuta
46. Martynowska Janina
47. Śliwa Stefa
48. Matuszko Józefa
49. Matuszko Władysława
50. Młynarski Franciszek
51. Motak Edward
52. Niemiec Zdzisław
53. Pacaban Eugenia
54. Panek Maria
55. Rybka Przemysław
56. Rzepielówna Irena
57. Rzepka Julian
58. Skowronek Marcin
59. Sroczyńska Anna
60. Stąpor Cecylia
61. Stępień Michał
62. Stochmal Julian
63. Szczekot Maria
64. Szczęk Stanisław
65. Sztyrak Anna
66. Sztyrak Eugenia
67. Tokarz Janina
68. Tryniecka Helena
69. Wasilewska Krystyna
70. Wasilewski Zdzisław
71. Woś Alfreda
72. Zalot Franciszek
73. Zawilska Gizela
74. Zimmermann Stanisława

 
1. Bełżek Halina
2. Bochenek Alfred
3. Chmiel Kazimierz
4. Chmielowicz Lesław
5. Chmura Marian
6. Ciągło Wiesław
7. Czabańska Franciszka
8. Czajka Antoni
9. Czajkowski Tadeusz
10. Czarnobaj Mieczysław
11. Dec Kazimiera
12. Dec Zygmunt
13. Dec Zenon
14. Dobrzańska Elżbieta
15. Dobrzańska Maria
16. Dolny Janusz
17. Dręga Henryk
18. Drzewicka Róża
19. Dubec Tadeusz
20. Dull Tadeusz
21. Eustachiewicz Zofia
22. Ferens Leon
23. Flak Waldemar
24. Fus Władysława
25. Głowacki Jan
26. Gorzelbówna Helena
27. Hasztówna Stefania
28. Jurzyniec Mieczysław
29. Kiełbowicz Marian
30. Kleszczyński Napoleon
31. Kosiarski Ludwik
32. Kosiarski Stefan
33. Kupras Jan
34. Kułacz Marian
35. Kwieciński Władysław
36. Linek Stanisław
37. Łączyńska Ludmiła
38. Marek Stanisław
39. Markiewicz Zbigniew
40. Markowski Kazimierz
41. Muskus Franciszek
42. Mrozik Antoni
43. Niemczyk Bronisław
44. Niemczyk Michał
45. Oleszkiewicz Marian
46. Ozimek Emilian
47. Panek Stanisław
48. Płaza Władysław
49. Podusowski Stanisław
50. Potasz Emil
51. Prelicz Danuta
52. Ramocki Józef
53. Ryczek Józef
54. Sarzyńska Anna
55. Sawicki Stefan
56. Sadowy Zygmunt
57. Satała Kazimierz
58. Serwacki Emilian
59. Sierant Stanisława
60. Sander Zygmunt
61. Skoczeń Irena
62. Sochacki Marceli
63. Staroniewska Bolesława
64. Stawska Krystyna
65. Stawska Maria
66. Stąpor Jadwiga
67. Stąpor Henryk
68. Stąpor Roman
69. Strzępka Antoni
70. Suchy Kazimierz
71. Szast Stefania
72. Szeliga Wojciech
73. Szwacz Kazimierz
74. Świechowska Leokadia
75. Szozda Ignacy
76. Szymanik Jan
77. Tkaczyk Henryk
78. Tryczyńska Leokadia
79. Tyczyńska Helena
80. Tokarz Adam
81. Wiech Wiesław
82. Zawilski Zbigniew
83. Zieliński Tadeusz
84. Ziębolewska Danuta
85. Zioło Irena
86. Zwoliński Stanisław
87. Zioło Zygmunt
 
1. Baran Wiesław
2. Bełżek Stefania
3. Betka Antonina
4. Biernat Helena
5. Chmielewicz Ryszard
6. Chłodnicki Stanisław
7. Ćwikła Bolesław
8. Daź Kazimierz
9. Dąbrówka Jan
10. Dobrzańska Irena
11. Dubiel Kazimiera
12. Dublaga Henryk
13. Gutman Irena
14. Gumiela Tadeusz
15. Grudziński Józef
16. Hatała Wanda
17. Karaś Czesława
18. Kiełbowicz Helena
19. Kiełbowicz Jan
20. Kmieć Helena
21. Kosak Julian
22. Kostek Jan
23. Koziara Genowefa
24. Kozyra Helena
25. Matyka Zofia
26. Mazurek Maria
27. Niemiec Franciszek
28. Niemiec Roman
29. Ostrowski Mieczysław
30. Poliwka Józef
31. Półćwiartek Ludwika
32. Pudełkiewicz Mieczysław
33. Rówiński Tadeusz
34. Ryczek Zofia
35. Sarzyńska Danuta
36. Stąpor Teresa
37. Stępień Józef
38. Szajnowski Bolesław
39. Szkoda Władysław
40. Szozda Mieczysław
41. Szwaja Henryk
42. Śliż Kazimierz
43. Urban Stefania
44. Urbański Juliusz
45. Wawrykowicz Helena
46. Wawrzaszek Józef
47. Woś Zofia
48. Wrońska Leokadia
49. Zawilski Zenon
50. Zdeb Krystyna
51. Zimmerman Antoni
52. Zwolińska Anna
 
Klasa A. Wychowawca: Henryk Kunz

1. Banaś Irena
2. Bartuś Aurelia
3. Burda Adam
4. Chmura Salomea
5. Curkowicz Helena
6. Curkowicz Zdzisław
7. Czosnyk Teresa
8. Czudak Mieczysław
9. Danys Maria
10. Dolna Danuta
11. Dudek Kazimiera
12. Górski Mieczysław
13. Kosior Salomea
14. Kłak Franciszek
15. Kordal Irena
16. Kordas Jan
17. Kościółek Janina
18. Kościółek Zofia
19. Kuszaj Jan
20. Linek Józef
21. Mach Stanisław
22. Matuszko Zygmunt
23. Młynarski Marian
24. Pieczerak Teresa
25. Pokraka Helena
26. Rakszawski Kazimierz
27. Rejman Maria
28. Ryczek Anna
29. Rzepka Zdzisław
30. Stąpor Józef
31. Szymański Józef
32. Tołpa Maria
33. Tryczyńska Maria
34. Wlazło Jan
35. Wrońska Teresa
36. Żurawski Zdzisław


Klasa B – wychowawca:
Józef Depowski

1. Bęben Zdzisław
2. Chimiak Antoni
3. Chłodnicka Bronisława
4. Czubat Bronisława
5. Dąbek Zofia
6. Giża Michał
7. Gorzelnik Marian
8. Góral Mieczysław
9. Górski Zbigniew
10. Jakubiec Danuta
11. Kopeć Edward
12. Kowal Halina
13. Kuczyńska Danuta
14. Kukla Stanisław
15. Kułaga Mieczysław
16. Martula Kazimierz
17. Martula Mieczysław
18. Mazurek Tadeusz
19. Olechowski Michał
20. Pajewska Janina
21. Panek Jan
22. Piwosz Zbigniew
23. Podgórska Leokadia
24. Porowska Anna
25. Pysz Jan
26. Raźnikiewicz Edward
27. Rejman Helena
28. Safianowska Danuta
29. Sobala Bolesław
30. Stąpor Stefan
31. Tubylewicz Lech
32. Zawadzki Józef
33. Zygmunt Stefania
 

 

Powrót